KONST / Litografier / Färglitografi 7538425
nr 753 8425
Acke Oldenburg
(1923-2005), Sverige
Färglitografi, Acke Oldenburg (1923-2005), 23/275, signerad, bladets mått: 90x60, oramad
Acke Oldenburg, född 1923 i Mora, död 2005, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 april 2012
kl 18:01:39
14/4 19:01:43
Acke Oldenburg
Läs mer om Acke Oldenburg